Cumhurbaşkanının Talimatıyla Dışarı Çıkması Yasaklanan 20 Yaş ve Altındaki Ünlü İsimleri Tespit Ettik

Genetik Adam®
Cumhurbaşkanının Talimatıyla Dışarı Çıkması Yasaklanan 20 Yaş ve Altındaki Ünlü İsimleri Tespit Ettik
Spread the love

İşte ebeveynleri tarafından bakkala gönderilme eziyeti ortadan kalkan o isimler!

Eveeet Melisa’cığım, anneyle evde puzzle çalışmalarına başlıyorsun ballı çörekçik. Annen İbiza’dan falan bahsederse hiç canını sıkma, o günler de gelecek.

Filozof Atakan, evdekilerin kafasını yakmaya devam arslan parçası. Kim bilir kaç tane daha kitap okuyup bize de mavi ekran verdireceksin bakalım?

Göbüşünü yediğimiz Çitos Efe, artık seni kimse bakkala gönderemeyecek korkma. Evdesin ama abur cuburdan uzak kalıyorsun, aman diyeyim!

Hira’cığım, evde kaldığın süre zarfında annene dilbilgisi dersi vereceğinden çok eminiz. Onun yerine daha güzel tweetler atabilirsin ve annenden daha fazla hayran kitlesine sahip olabilirsin.

Emir Berke Zincidi, adını söylemesi çok zevkli bir kere onu hemen belirteyim. Tam da büyüyüp serpildiğin bu zaman diliminde evdesin. Her şey normale döndüğünde muhtemelen sesin kalınlaşacak ve bizi yine şaşırtacaksın!

Derin Talu, bu süre zarfında senden de mahrum kalacağız. Bir evde üç güzel kadının yaşamasına duvarlar nasıl dayanacak bilmiyoruz ama sabırlı olman lazım.

Alper Erözer, sen de evde daha fazla Justin Bieber videosu izleyerek vaktini geçirebilir, fanlarını daha da çıldırtmak için yeni stratejiler geliştirebilirsin.

Aleyna’cığım, ahiretliğin ayıcığa sarılmaya devam ediyorsun. Birkaç ay farkla yırtabilirsin ama kimseye güvenme sen yine de. Durduk yere başımıza bela almayalım!

TikTok tayfa, dağılın! Sokak mokak yok bundan sonra. Hepiniz Oscar’lık senaryolu videolarınızı mutfakta, oturma odasında, en fazla balkonda çekebilirsiniz artık. Her işte bi hayır var galiba…

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.