Şuanda Bu Konudasınız
Anasayfa > Aşk ve Sevgi > Erkeklerin Dünyasını Tanıyın

Erkeklerin Dünyasını Tanıyın

erkeklerin-dunyasi

Yeni tanıştığınız birinin sırf parasını cebine nasıl koyduğuna bakarak onun hakkında hızlı bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Eğer cüzdanında bol miktarda buruşmuş paralar ve fişler bulunduruyorsa, yaratıcı bir kişilik de olabilir, çok basit şeyleri uygulamakta zorlanan biri de. Eğer dağınık bir cüzdanı varsa, parasını bu şekilde tutması onun sizi destekleyen bir yönü olduğu kadar, kaos yaratacak bir kişiliğe sahip olduğunun göstergesi de olabilir. Para klipsi ile geziyorsa düzenli bir hayatı olabilir. Ama eğer klipsin bile zorlandığı miktarda para varsa, dikkat çekmek istediği kesin.

Aramak yerine mesaj atmasının sebeplerini hiç düşündünüz mü? Bunun birçok nedeni olabileceği gibi korkmanızı gerektirmeyecek nedenleri de olabilir. Eğer gece geç bir vakitse, konuşmak değil yanınızda olmak istiyordur. Eğer uyuduysanız bunun mümkün olmadığını biliyordur ve sizi arayarak uyandırma riskine girmek istemiyordur. Ya da konuşurken kendini yanlış ifade etmekten korktuğundan kelimeleri dikkatli seçme yoluna gidiyor olabilir.

Erkeklerin ne hakkında konuşmadıklarını merak ediyorsanız, önceki ilişkileri konusunda emin olabilirsiniz. Eğer daha önce aldatıldıysa veya size göre olduğunu düşünmüyorsa bir erken sizin romantik geçmişinizden rahatsız olabilir. Eski defterleri karıştırmayın ve onun her alanda herkesten iyi olduğunu söyleyerek onu rahatlatın.

Facebook Yorumları

Bu Konuyu Paylaşabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

Top