Samsung’dan yapay insan geliyor!

Samsung’dan yapay insan geliyor!
Spread the love

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung, geliştirdiği teknolojiler ile birlikte teknolojiye yeni bir soluk getirmeye devam ediyor. Şimdi de şirket, mobil teknolojilerinin yanı sıra yeni teknolojisi yapay insan ile karşımıza çıkacak. Ortaya çıkan bilgilere göre Samsung yapay insan tanıtacak. İşte Samsung yapay insan NEON!

Samsung yapay insan ile neler sunacak?

Samsung 2017 yılında yapmış olduğu duyuru ile birlikte sanal asistanı Bixby’i duyurmuştu. İlk olarak Samsung’un akıllı telefon modellerinde gördüğümüz Bixby sanal asistanı, tanıtılmasının ardından çamaşır makinesine kadar birçok ürün gamında bizleri karşılaşmıştı. Anlaşılan Samsung, yapay zeka teknolojilerini daha donanımlı bir hale getirmek istiyor.

Bunun için de CES 2020 fuarında Samsung, yeni yapay insanı NEON’u lanse edecek. Samsung yapay insan ile birlikte Bixby’nin aksine daha duygusal bir asistan sunmayı hedefliyor. Yapmış olduğu duyurular da NEON ile Bixby’nin aynı şeyler olmadığını yeterince vurguluyor.

Samsung’un yapay insanı hakkında açıklanan bilgiler henüz şimdilik bu kadar. Ancak 7 Ocak ila 10 Ocak arasında gerçekleştirilecek CES 2020 etkinliğinde daha fazla bilginin açıklanması beklentiler arasında yer alıyor. Samsung bu yapay zeka tabanlı insan teknolojisi ile birlikte de teknolojiye yeni bir soluk getirebilir.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.