MWC 2020’de hangi ürünlerin tanıtılması bekleniyor?

MWC 2020’de hangi ürünlerin tanıtılması bekleniyor?
Spread the love

Mobil Dünya Kongresi MWC, 20 yılı aşkındır İspanya’nın Barselona kentinde gerçekleştiriliyor. Teknoloji firmaları en yeni mobil teknolojilerini burada sergileyerek dünya genelinde, gelen basın mensupları aracılığıyla tüketicilerin dikkatini çekmeye çalışıyor. Peki MWC 2020‘de bizleri hangi ürünler bekliyor?

MWC 2020’de hangi ürünlerin tanıtılması bekleniyor?

Teknoloji firmalarının en yeni mobil teknolojilerini sergileyerek, basın mensupları aracılığıyla dünya genelinde, tüketicilerin dikkatini çekmeye çalıştığı Mobil Dünya Kongresi MWC, yaklaşıyor.

Genellikle yaklaşık 1 hafta sürmekte olan MWC, önümüzdeki sene için, yani MWC 2020’nin 24-27 Şubat tarihleri ​​arasında devam edeceği ifade edildi ve gelecek yılın en büyük mobil fuarı olarak ayarlandı.

Yapay zekadan, medya ve eğlenceye, 5G’den, güvenlik ve gizliliğe birçok teknoloji konuşulacak. Hangi ürünlerin tanıtılacağı ise şimdiden merak konusu. 2020 yılı için yapılacak olan organizasyonda, potansiyel olarak merakla beklenen Samsung Galaxy S11 ve Sony Xperia 2 dahil her türlü önemli anonsu beklediğimizi belirtelim. (Ancak bir sızıntı, Samsung Galaxy S11’in MWC 2020’ye inemeyeceğini öne sürüyor)

Bunlar görebileceğimiz en muhtemel şeylerden sadece ikisi. Söylentiler daha yeni ilerlerken, geçmiş şovlara dayanarak nelerin ortaya çıkabileceğini iyi bir şekilde tahmin edebiliriz.

Aşağıda MWC 2020‘de en çok görmek istediklerimizin bir listesini bulacaksınız. Listemize yalnızca gerçekten ortaya çıkabileceğine inandığımız şeyleri dahil ettiğimizi belirtelim. Ayrıca etkinlikte ilk kez sahneye çıkacak birden fazla katlanabilir telefon olabileceğini düşünüyoruz.

Bunlardan biri ise aşağıda konseptini yayınladığımız ve 2000 dolara yakın fiyat etiketi ile geleceği tahmin edilen, TCL katlanabilir telefon modeli.

Yine 5G özelliğine sahip, Samsung Galaxy A serisi bir telefon modeli tanıtılması bekleniyor.

Snapdragon 865 işlemciye sahip bir Sony Xperia 2 modeli görmeyi bekliyoruz.

Yüksek donanımlı kamera özelliklerine sahip bir Huawei P40 modeli, MCW 2020’de beklenen telefon modelleri arasında yerini alıyor.

5G destekli  bir Nokia 9.1 PureView

LG G9

LG V60

Xiaomi Mi 10

Moto G8

Dünyadan birçok firmanın katılacağı MWC 2020‘nin medya sponsorları arasında yer aldığımızı ve en yeni haber ve içerikleri sizlere aktaracağımızı belirtelim. MWC 2020 ile ilgili güncel bilgilerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.