Huawei FreeBuds Lite inceleme

Huawei FreeBuds Lite inceleme
Spread the love

Huawei’in uygun fiyatlı ve tam kablosuz kulaklık modellerinden biri olan Huawei FreeBuds Lite özellikleri ve fiyatı ile dikkat çekmeyi başaran ürünler arasında yer alıyor. Biz de bu videomuzda sizler için FreeBuds Lite deneyimi ve FreeBuds Lite inceleme yorumlarımızı sizlerle paylaştık. İşte uygun fiyatlı AirPods alternatifi Huawei FreeBuds Lite inceleme!

Huawei FreeBuds Lite inceleme

Huawei FreeBuds Lite fiyatı ve sunmuş olduğu özellikler ile birlikte birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başarıyor. Android kullanıcılarının yanı sıra iOS kullanıcılarının da tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri Huawei FreeBuds Lite inceleme videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Huawei FreeBuds Lite özellikleri

Huawei FreeBuds Lite’ın AirPods karşısındaki en büyük üstünlüğü pil süresi. Zira, 5 dakikalık şarj ile 4 saat müzik dinleme imkanı sunan kulaklık, tam şarj ile 18 saate kadar müzik dinleme veya 12 saate kadar konuşma süresi sunuyor.

Telefona ihtiyaç duymadan sesin kontrol edilebilmesini mümkün kılan kulaklık, IPX4 sertifikasına sahip. Bu sayede spor yaparken kullanmaya uygun olan FreeBuds Lite, 45 gram gibi bir ağırlığa sahip.

Huawei FreeBuds Lite fiyatı

Huawei’in uygun fiyatlı kulaklığı, birçok farklı satış kanalından satın alınabiliyor. Fiyatı ise 450 lira ila 600 lira arasında değişkenlik gösteriyor.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.