Oynadığım tek oyun: CoD Mobile UKT

Oynadığım tek oyun: CoD Mobile UKT
Spread the love

ShiftDelete.Net olarak farklı teknolojik ürünleri uzunca bir süre kullanıyor ve sizlere günün sonunda Uzun Kullanım Testi Video’su ile fikirlerimizi anlatıyoruz. Bu videomuzda ilk defa bir oyun hakkında UKT yaptık ve fikirlerimizi anlattık. Hakkı Alkan Call of Duty Mobile oyunu hakkında fikirlerini bu videoda paylaştı. Call of Duty Mobile Uzun Kullanım Testi yayında!

Call Of Duty Mobile Uzun Kullanım Testi

Call Of Duty Mobile, akıllı telefonlarımız üzerinden bize aksiyon dolu bir deneyim yaratıyor. Konsol ve bilgisayar deneyimini rahatlıkla telefonda hissettiren oyunu uzun bir süre oynadık ve şimdi sizlerle beraber fikirlerimiz ile başımızdan geçenleri paylaşıyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri aksiyon dolu videomuz ile baş başa bırakalım.

Hakkı Alkan Call of Duty Mobile oynadı, fikilerini söyledi!

Call Of Duty Mobile, çıktığı ilk günden beri rakiplerine göz dağı veren ve her geçen gün yeni güncellemeler ile daha da aksiyon dolu bir hale geldi. Battle Royale dünyasından içerisindeki farklı dinamikler ile ayrılan oyun, Call Of Duty deneyimini mobil cihazlarda rahatlıkla hissettiriyor.

Ayrıca bu oyunu oynamak için güçlü bir akıllı telefona sahip olmak zorunda değilsiniz. Eğer siz de bizimle beraber Call Of Duty deneyimini telefonunuzda yaşamak isterseniz aşağıda bulunan linklere tıklayarak akıllı telefonunuza oyunu indirebilirsiniz.

Android için COD Mobile indir

iOS için COD Mobile indir

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.