OPPO 2020’de Yerel Yatırımlarını Sürdürecek

OPPO 2020’de Yerel Yatırımlarını Sürdürecek
Spread the love

Dünyanın lider akıllı telefon markalarından OPPO, bir yıl önce adım attığı Türkiye pazarında yükselişini sürdürüyor. OPPO olarak 2019’da gelmek istedikleri noktada olduklarını belirten OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, 2020’de çıkacak yeni modeller ve diğer yeni nesil ürünlerle ilgili bilgiler verdi.

2019’un başında kullanıcılarla buluşmaya başladıklarını, kısa sürede güzel tepkiler aldıklarını ve Türkiye’nin OPPO’yu sevdiğini ifade eden Weijian Zhou sözlerine şöyle devam etti: “OPPO’nun RX17 Pro, RX17 Neo ve AX7 akıllı telefon modelleriyle girdiğimiz pazarda hızlı bir şekilde kendimize yer bulmaya başladık. Mayıs 2019’da çıkan ilk Reno serimiz tasarım, fotoğraf, performans ve bağlantı özellikleriyle büyük beğeni topladı. Reno ürün ailesi OPPO’nun daha dinamik, hareketli ve genç yüzünü kullanıcılarımıza gösterdi.”

“Global tecrübelerden yerel stratejilere”

Reno 3 ve Reno 4 serileri geliyor

Weijian Zhou’nun paylaştığı bilgilere göre OPPO 2020’de; Reno 3, Reno 4 serileri ile A Serisi 2021 modelleri gibi pazara damgasını vuracak yenilikçi ürünleri kullanıcılarla buluşturacak. OPPO yeni modellerin yanı sıra akıllı ve hızlı bağlantı teknolojilerine, 5G’ye olan yatırımlarını güçlü bir şekilde sürdürecek.

“2020’de 5G alanında bir dönüm noktasına daha ulaşacağız”

5G teknolojisini farklı bir boyuta taşıyacaklarını anlatan OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, sözlerine şöyle devam etti: “5G teknolojisini dünya çapında sahipleniyoruz. 2019’da Swisscom, Ericsson ve Qualcomm ile birlikte stratejik ortaklık kurarak ‘5G Landing Project’i gerçekleştirdik. Bu iş birliği kapsamında Avrupa’nın ilk 5G bağlantılı telefonu olan OPPO Reno 5G’yi piyasaya sürdük. Türkiye’de ise iş ortaklarımızdan Turkcell, 5G altyapısı üzerinde yaptığı hız testini ilk kez OPPO Reno 5G ile gerçekleştirdi. 2020’de 5G alanında bir dönüm noktasına daha ulaşacağız. OPPO olarak, DSS (Dinamik Spektrum Paylaşımı) teknolojisini destekleyen ilk küresel akıllı telefon markası olduk. 2020’de DSS’nin etkin olduğu 5G akıllı telefonu piyasaya sürmeyi planlıyoruz. Bu konuda iş ortaklarımız Ericsson, Qualcomm, Swisscom ve Telstra ile birlikte çalışıyoruz. DSS teknolojisi, operatörlerin mevcut 4G ve 5G frekans spektrumlarından ve ağlarından yararlanmalarını sağlarken, 5G hizmetlerinin küresel dağıtımını hızlandırıyor ve 5G deneyimini daha geniş ölçekte yaşatıyor. Daha istikrarlı, kesintisiz ve hızlı 5G bağlantısı ve dolayısıyla daha iyi bir kullanıcı deneyimi bizi bekliyor olacak. 5G teknolojisi Türkiye’de kullanılmaya başlandığında OPPO kullanıcılarına bu hizmeti vermek için hazır olacak.” 

Akıllı saatler, akıllı kulaklıklar ve AR gözlükleri kullanıcılarla buluşacak

2020’de OPPO’nun dünya teknoloji sektöründeki algısını değiştirmeye hazırlandıklarını vurgulayan Weijian Zhou, “OPPO artık sadece bir telefon firması olmayacak” dedi. Weijian Zhou, OPPO’nun 2020 vizyonunda yer alan akıllı saatler, akıllı kulaklıklar, AR gözlükleri gibi çeşitli akıllı cihazların dünya lansmanıyla birlikte Türkiye’ye de geleceğini sözlerine ekledi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.