İşte Anne Babalara Yeni Uygulama

İşte Anne Babalara Yeni Uygulama
Spread the love

33 yıldır Türkiye’de bebek ürünleri alanında faaliyet gösteren Prima; ebeveynler için bebeklerinin gelişimini takip edebilecekleri, uzmanlar tarafından hazırlanmış içeriklere hızlıca ulaşabilecekleri ve puan biriktirerek ödüller kazanabilecekleri bir uygulama geliştirdi.

iOS ve Android tabanlı akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilen Prima Kulübü isimli mobil uygulama, yeni nesil bulut altyapılarında barındırılan, ölçeklenebilir ve kesintisiz veri yönetimi sunmasıyla öne çıkıyor. Tüketici ürünleri alanında 70 ülkede faaliyet gösteren P&G’nin küresel çaptaki veri yönetim platformu (DMP) ile entegrasyonu yapılan dünyadaki ikinci uygulaması olmasıyla da dikkatleri üzerine çeken Prima Kulübü, tamamen yerli kaynaklar ile kodlandı. Bütünleşik veri katmanları sayesinde uygulama tüm P&G altyapıları, farklı cihazlar, kiosklar ve iş zekası (BI) platformları ile gerçek zamanlı bir biçimde etkileşim kurabiliyor.

Prima’nın dijital amiral gemisi resmi web sitesi ile de bütünleşik bir şekilde çalışabilen uygulamaya, bu sayede 650 binden fazla üye web sitesindeki kullanıcı adı ve şifresiyle kolayca giriş yapabiliyor. Pazarlama otomasyonu ve robot katılımlı destek altyapısı ile tüketici iletişimini en üst seviyeye taşıyan bu uygulama, alışveriş fişlerini taratan tüketicilere özel kişiselleşmiş fırsatlar da sunuyor. Prima ürünü alışverişlerinin fişlerini yükleyerek puan yerine geçen kalpler biriktiren ebeveynler daha sonra bu kalplerle ödül havuzundan diledikleri ödülün sahibi olabiliyor.

Uzmanlar tarafından hazırlanmış içerik havuzu sayesinde ise; anne ve babalar, bebeklerinin uyku düzenini, beslenmesini, kilosunu ve boyunu takip edebildiği gibi gelişimlerini fotoğraflayıp notlar alabileceği dijital bir günlük de tutabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.