iOS ve Android için 2020 yılının ilk sürprizi

iOS ve Android için 2020 yılının ilk sürprizi
Spread the love

Teknoloji için yeni bir maraton başladı. iOS ve Android cephesi adına ilk müjde geldi. Modern ve üst düzey bir güvenlik sistemine sahip olan Android ve iOS takvim uygulaması ProtonCalendar karşınızda.

Yeni Android ve iOS takvim uygulaması: ProtonCalendar

ProtonMail uygulaması ile şifrelenmiş bir e-posta hizmeti sunan Proton Technologies AG, hizmet ağını genişletmeye karar verdi. Şirketin kriptolu e-posta teknolojisinden şu an için yalnızca masaüstü kullanıcıları yararlanabiliyor.

Google’ın takvim uygulamasına rakip olmayı hedefleyen Proton Technologies AG, kendi takvimine güveniyor. Zira şirket yöneticileri bile kullanıcıların takvim aracılığı ile hazırladığı bilgilere ulaşamıyor ve onları okuyamıyor.

Bu proje, Avrupa Birliği tarafından destekleniyor. Bu bağlamda genç ekip kendi kullanıcı kitlesine güven aşılamak istiyor. Uçtan uca şifreleme tekniğini bünyesinde barındıran ProtonCalendar şu an beta aşamasında.

Proton Technologies AG yöneticileri, bu takvimin Google’ın takviminden daha iyi ve daha güvenli olduğunu ifade etti. Bu yazılımın iki farklı versiyonu bulunuyor: Temel ücretsiz sürüm ve geniş kapsamlı premium sürüm.

ProtonCalendar; iş toplantıları, doktor randevuları, doğum günleri, yıl dönümleri ve diğer özel işlerin gizli kalmasını tercih edenler için kullanışlı bir yazılım olacak. Bu yazılım, ProtonMail ile entegre bir şekilde çalışıyor.

Uygulamanın masaüstü beta sürümü son derece iddialı. Kendisinin mobil cihazlar için ne zaman aktif edileceği belli değil. Son olarak bu uygulamayı tanıtan bir video yayımlandı. Dilerseniz sizi video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.