PUBG Mobile’in Yeni Güncellemesi ile Yeni Oyun Modu ve Harita Yayınlandı

  • MAYIS 2, 2021
  • 0
  • 0
PUBG Mobile’in Yeni Güncellemesi ile Yeni Oyun Modu ve Harita Yayınlandı

İskandinav esintili yeni harita Livik, 52 oyuncunun yarıştığı bir harita harita. Yeni haritadaki maçlar yaklaşık 15 dakika sürecek ve oyuncular P90 hafif makineli tüfek ve Mk12 nişancı tüfeği gibi yeni silahlar bulabilecekler. Haritada canavar kamyon gibi özel araçlar da olacak. Harita hala beta sürümünde, bu nedenle Livik gelecekteki güncellemelerde değişikliğe uğrayabilir. Yeni haritanın piyasaya sürülmesiyle daha iyi istatistiklere sahip silahların benzersiz versiyonlarının orijinal haritada görüneceği özel bir etkinlik geliyor.

Yeni oyun modunun adı Bonfire. Oyuncular Erangel veya Miramar için sıraya girdiğinde, yeni modu oynama şansları olacak. Bonfire’da malzeme ve etkinlik eşyası almak için yakılabilecek küçük heykeller haritaya dağılmış durumda. Etkinlik boyunca değişen dev heykeller de olacak. Heykel kampları da harita boyunca görünecek ve bu kamplarda da bol miktarda eşya bulunacak, bu yüzden heykel kamplarına göz kulak olun.

PUBG Mobile’e daha kısa maçlar eklemek, büyük oyuncu tabanı için harika bir yenilik oldu. İş güç peşinde olan oyuncuların öğle yemeği molası sırasında sadece bir tur oynamak için 15 dakikası olabilir. Livik PUBG Mobile’a gelen ve Erangel, Miramar, Sanhok ve Vikendi’ye katılan 5. harita oldu. Ayrıca Livik ilk orijinal mobil harita. Diğer dört harita PC ve konsolda bulunan haritalar. Haritanın gelecekte konsollara veya PC’ye gelip gelmeyeceğine dair bir bilgi henüz verilmedi.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Onu henüz tanımıyoruz.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.